sobota, 5 lutego 2011

Przeprowadzka...

Witam w nowym miejscu moich stałych czytelników, przyjaciół, znajomych... ale i tych, którzy są tu po raz pierwszy :-)
Postanowiłam przenieść swojego bloga w inne miejsce, bowiem dotychczasowe, choć bardzo przeze mnie lubiane ograniczało moją twórczość radosną. Ilość miejsca na zdjęcia zmniejsza się w zastraszającym tempie, do tego muszę oszczędzać na jakości a to już zaczyna mi się coraz mniej podobać.
Postanowiłam jednak zachować tamten blog - być może z czasem pojawią się nowe możliwości. Jednak będę starała się przenieść przepisy tutaj, aby wszystko było w jednym miejscu. Na to jednak potrzeba czasu.
Mam nadzieję, że w nowym miejscu będzie mi równie dobrze jak w starym.

3 komentarze:

 1. Blogspot to faktycznie lepsze miejsce niż onet. Googlowskie blogi nie mają sobie równych, chyba tylko Wordpress jest lepszy, ale wymaga większych zdolności. JA miałam już wiele blogów, poczynając od bloga na blog.pl w dawnych czasach (lata 90-te jeszcze), więc wiem o czym mówię :)

  Mam nadzieję, że będzie Ci się dobrze tu blogowało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ag Pe, dziękuję za miłe słowa... i ja mam taką nadzieję, choć przyzwyczaiłam się do Onetu. Byłam tam od wielu lat i trochę mi żal.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ważne,że jesteś i Twoja pasja. Z niecierpliwością czekam na nowe przepisy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się przepis? Zostaw po sobie ślad w postaci komentarza, dodaj G+.
Ugotowałaś/eś albo upiekłaś/eś coś z przepisu znalezionego na moim blogu? Podziel się swoją pracą, zrób zdjęcie i prześlij je do mnie mnie na adres margarytka75@vp.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...